viesu_nams_leveriMūsu viesu nams ir ekoloģiska guļbūve ar kopējo platību 80 kvadrātmetri mājas pirmajā stāvā. Mājas apdarē izmantoti koka un metāla elementi. Dažādu rūpniecisko materiālu un plastmasas komponentu līdzdalība ir samazināta līdz minimumam. Taču viss dabiskais ir savienots ar modernām tehnoloģijām – ērtības ir atbilstošas 21. gadsimta cilvēka prasībām.

Kad ierodas viesi, māja ir iztīrīta, izmazgāta, ir saklātas gultas.

Siltumu nodrošina malkas apkure, kas vienmēr telpās saglabā veselīgu gaisu, taču ir uzstādīti arī elektriskie sildītāji. Vannasistabā ir ierīkota apsildāmā grīda. Lūkojoties kamīnā, kas pastiprina mājīguma sajūtu, iespējams baudīt ugunsliesmu spēles un harmonizēt savas domas un ķermeņa darbību.

Lieliski relaksācijas līdzekļi ir tvaika pirts un masāžas vanna, kas noņem nogurumu un atjauno spēku.

Aprīkotā virtuvē ir ledusskapis, elektriskā cepeškrāns, elektriskā plīts, elektriskā tējkanna, kafijas automāts un visi nepieciešamie trauki un piederumi.

Viesu ērtības nodrošina arī veļasmašīna un bidē. Īsāk sakot – ir viss nepieciešamais aprīkojums ērtai dzīvošanai.

Viesu namā ir ūdenspīpe. Varam arī piegādāt augļus, dārzeņus, mājas vīnu. Valgalciemā sezonas laikā iespējams nopirkt zivis. Dažreiz tās pat piegādā mājās.

gulamistabaVienā plašā viesu nama istabā atrodas divas karaliski lielas gultas un ādas krēsli.

Mājā speciāli neievilkām televīziju, internetu un tālruni, lai viesi pilnībā varētu noslēgties no tehnoloģijām pārņemtās civilizācijas. Ar ārpasauli saista tikai radioaparāts. Mobilie tālruņi gan ir katra paša ziņā – atslēgt vai neatslēgt.

Ideāla atpūta un noslēgšanās no steidzīgās pasaules ir vienam vai diviem pāriem.

Ja radusies vēlme apskatīt kādu apkārtnes objektu, visu līdzpaņemto droši var atstāt, jo māja aprīkota ar signalizāciju – drošība garantēta.

Īres maksa par māju Ls 35 diennaktī. Minimālais dzīvošanas laiks – divas diennaktis.

Ir pieejamas vietas teltīm, taču uz lielu viesu skaitu neorientējamies, tāpēc, ja ir lielāks ļaužu skaits, notiek vienošanās par cenu.

Mūsu viesu namam ir būtiska atšķirība no lielajiem kempingiem – pats gatavo ēst, pats izvēlies, ko darīt, blakus mājiņā neviens nebļaustās, un ir pilnīgs miers.

Jāņem vērā, ka Valgalciemā nav veikala, tuvākais veikals atrodas aptuveni piecu kilometru attālumā – Upesgrīvā, tāpēc ieteicams savlaicīgi sagatavot pārtikas produktu krājumus. Parasti viesi ēdienu gatavo paši, taču aptuveni 15 kilometru attālumā – Rojā iespējams paēst arī kafejnīcās.

Incoming search terms:

  • guļbūves
  • guļbūves mājas
  • guļbūve
  • gulbalku majas
  • viesu nams
  • viesu nams pārim
  • Viesu nami ar masāžu
  • guļbūves viesu nami
  • viesu nami
  • mājas apdares materiāli